AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE

 

Odedávna mám, jako mnoho z nás, ráda přírodu. Možná si jí vážím o to více, že žiji v Praze, kde občas je ke ztišení a k přírodě trochu dále. Moje babička mě naučila, jak se starat o květiny, stromy a ledacos si vypěstovat. Hodně času jsem trávila u ní na venkově a také v milovaných jižních Čechách. Ten kraj je pro mne doslova magický. Příroda ke mně promlouvá a já se cítím v každém okamžiku znovuzrozená. Miluji řeku Nežárku. Baví mě se jen tak procházet, pozorovat, ptát se a naslouchat.

Nádherné je být! Ve svém nitru cítím klid a o lásku se chci podělit.

Několik posledních let se intenzivně v denní životě zabývám poznáváním sama sebe, souvislostí, lidských vztahů, přírodních zákonitostí a zákonů stvoření. Hledám a nacházím a stále žasnu a raduji se a těším se z každého dne :-)

 

Moje předchozí pracovní praxe je v oblasti managentu, poradenství a auditování. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou se zaměřením na Ekonomiku životního prostředí. Začala jsem se postupně zabývat systémy managementu, environmentálním poradenstvím, bezpečností práce a požární ochranou.

Cesta mě vedla dál a dál a já si uvědomila potřebu být více v přírodě, úplně odbourat stres a jít za svým životním posláním. A hledala jsem cesty. Přes různé terapie, semináře, zasvěcení, duchovní učení, práci s bylinkami a další zkušenosti mi vstoupily do života Australské bylinné esence. Jak úžasné! Již více než tři roky jsou součástí mého života, soukromě i terapeuticky pro ostatní.

Obdivuji energii kamenů, léčivou sílu přírody, účinky bylin a kouzlo květin.

Zabývám se nyní především poradenstvím k Australským květovým esencím, proutkařením a konzultacemi k různým životním situacím, které nás, lidské bytosti, trápí.

Naplňuje mě, když mohu ostatním pomáhat na cestě k nalezení sebe sama, neboť každý příběh, který se ke mě dostane, je i tématem pro mě a prostorem pro můj růst.

Jsem vděčná, že mám tuto možnost. Děkuji Vesmíru, děkuji Matce Zemi, děkuji andělům…

S láskou Pavla Iris, Esence Světla

 

TOPlist